Na Caritas zawsze można liczyć

Od początku epidemii koronawirusa, Caritas w całej Polsce ruszyła z pomocą tym, którzy szczególnie narażeni są na niebezpieczeństwo.
 
Również Caritas Diecezji Włocławskiej wspiera w tym trudnym czasie osoby starsze i niepełnosprawne, znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, które w obecnym czasie nie mogą wychodzić ze swoich domów. Od początku akcji, ponad 80 wolontariuszy pomogło przygotować i dostarczyć paczki żywnościowe dla 460 seniorów. Prócz podstawowych produktów spożywczych, obdarowani odnaleźli w nich, specjalnie wydane na tę okazję, modlitewniki wielkanocne „Zanurzeni w miłości”.
       
Nasza parafia włączyła się w akcje Caritas „Pomoc dla seniora”. Składamy podziękowania wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom oraz ks. Dawidowi Brauerowi naszemu wikariuszowi za przygotowanie paczek