Procesja rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 2023

W naszej parafii tegoroczną rezurekcję rozpoczęliśmy  procesją o godz. 6.00 rano w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. Udział w procesji rezurekcyjnej jest wyznaniem naszej wiary, dziękczynienia, a przede wszystkim wyraża radość ze zmartwychwstania Pana Jezusa, którą chcemy w ten sposób przekazać całemu światu. W czasie Mszy rezurekcyjnej kazanie wygłosił ks. Proboszcz, Krzysztof Karpiński.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ! ALLELUJA!
Z okazji świąt Wielkiej Nocy, wszystkim Parafianom, gościom i sympatykom naszej parafii życzymy by Jezus Chrystus napełnił Was mocą i radością Zmartwychwstania
Oto dziś przenika nas wielka radość płynąca od Zmartwychwstałego. Niech Zwycięzca Śmierci, który w tę Noc uczynił nas wolnymi, pomnażał w Was wiarę prowadzącą do nieba, zapalił światło nadziei kierujące nas po ścieżkach życia, a swoją miłością błogosławił Waszym rodzinom, by odważnie świadczyły o Jego Zmartwychwstaniu w dzisiejszym świecie.