IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
21 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza niedziela to niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania. Módlmy się szczególnie o powołania do naszego seminarium.

2. W dniu 18. maja b.r. odbędzie się Czuwanie Odnowy w Duchu Św. w Częstochowie. Koszt przejazdu 55 zł przy pełnym autokarze, wyjazd o godz. 5.00. Zapisów dokonuje p. Irena Wietrzyk.

3. W dniach od 29.07. do 03.08. organizujemy wakacyjny wyjazd w góry dla dzieci i młodzieży. Koszt 1400 zł. Szczegóły i zapisy do końca kwietnia u ks. Marcina.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 zapraszamy Koła Żywego Różańca na wspólną modlitwę.

5. Dziękujemy mieszkańcom ul. Felicjanowskiej za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie świątyni prosimy mieszkańców Władysławowa, ulice: Jagiellońska, Zygmuntowska, Królowej Jadwigi i Bolesława Chrobrego – w sobotę na godz. 9.00.

6. W środę, w Domu Parafialnym o godz.19.00 zebranie Rady Parafialnej.

7. Zmarli: Igor Tończyk. Wieczny odpoczynek…

W tym tygodniu patronują nam:

23 kwietnia – św. Wojciech, Biskup i Męczennik, Główny Patron Polski -uroczystość
25 kwietnia – św. Marek Ewangelista – święto.