XIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU
7 lipca 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Trwają wakacje. Pamiętajmy, że nie ma wakacji od Pana Boga. Gdziekolwiek przebywamy zawsze jest możliwość uczestniczenia we Mszy św.

2. W sobotę(13.07.) zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Msza święta w tym miesiącu sprawowana będzie w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Matki Bożej Fatimskiej. Intencje składać będzie można przed rozpoczęciem nabożeństwa do koszyka.

3. Zwracamy się z prośbą do rodzin naszej parafii, by otworzyły drzwi swoich domów dla pielgrzymów, którzy przybędą do nas 7. sierpnia. Rodziny, które chciałyby ich podjąć prosimy o zgłaszanie się do kancelarii bądź zakrystii.

4. Trwa peregrynacja wizerunku Matki Bożej Jasnogórskiej w rodzinach. Prosimy o modlitwę w intencjach Kościoła i naszej parafii, a także o powołania kapłańskie.

5. Dziękujemy mieszkańcom Międzylesia za posprzątanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. O posprzątanie świątyni prosimy mieszkańców Polichna – w sobotę na godz. 9.00.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask, zdrowia i opieki świętych patronów na każdy dzień.

W tym tygodniu patronują nam:

8 lipca – św. Jan z Dukli,
11 lipca – św. Benedykt Opat, Patron Europy,
12 lipca – św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu,
13 lipca – św. Pustelnicy Andrzej Świerad i Benedykt.